Logo – najważniejszy element identyfikacji

Oddając projekt logo w nasze ręce – masz pewność, że będzie wykonane kompleksowo i odpowiedzialnie. Nasze loga odzwierciedlają charakter i branżę firmy oraz trafiają do grupy docelowej. Nasze projekty są użyteczne i będą przygotowane do użycia na wszelkich materiałach reklamowych – w internecie czy na bannerach, szyldach i gadżetach.

  • Zbuduj markę i prestiż firmy
  • Zwiększ zaufanie i rozpoznawalność firmy
  • Utrwalaj wizerunek i przyciągaj klientów
  • Projekty we wszelkich niezbędnych formatach
  • Projekty dopasowane do analizy branży i klientów

Realizujemy logo w kilku etapach

Nie skończymy projektu, dopóki nie będziesz w pełni zadowolony! Dopracujemy każdy szczegół specjalnie dla Ciebie.

Luźna rozmowa

Najpierw poznamy twoją firmę i obszary działalności. Opowiesz nam o swoich klientach, usługach, konkurencji oraz oczekiwaniach.

Analiza zebranych danych

Na tym etapie analizujemy grupę docelową, branżę, twoją konkurencję – na podstawie analizy zaczynamy tworzyć pomysły na logo.

Projekty wstępne

Przedstawimy Ci kilka wersji logo, które najlepiej odzwierciedlają Twoją firmę. Dopasowujemy kolory, czcionki. Słuchamy Twoich uwag i sugestii.

Szlifowanie projektu

Dopracowywanie szczegółów wybranych koncepcji jest bardzo ważne, dbamy o każdy szczegół i analizujemy użyteczność.

Ostateczny projekt

Przygotowujemy ostateczne wersje logo, we wszystkich niezbędnych formatach graficznych. Twoje logo jest gotowe do wszechstronnego użytku!

Księga znaku

Aby zachować spójny wizerunek otrzymasz dokument, który opisuje Twojego logo i jego prawidłowe zastosowanie w różnych wariantach.

FAQ – Najczęściej zadawane pytania

Ceny naszych najtańszych logo, bez księgi znaku zaczynają się już od 300zł netto. Jednak średni koszt logo z księgą znaku to około 2000zł netto. Skąd taka rozbieżność?

Tworzymy profesjonalne loga za rozsądne pieniądze. Zaprojektowanie logo dla lokalnego sklepiku, który będzie używać logo jedynie na szyldzie i pieczątce jest o wiele tańsze niż projekt logo dla wielkiej korporacji, która drukuje je na wszelkich materiałach firmowych (samochody, dokumenty, gadżety itp.).

Naprawdę dobre logo to odpowiedzialność – godziny analizy i projektowania. Chcesz poznać wstępną wycenę Twojego logo? Skontaktuj się z nami i otrzymaj bezpłatną wycenę!

Wykonanie projektu logo jest procesem czasochłonnym. Pierwsze propozycje projektów logo otrzymasz w ciągu 10 dni roboczych po otrzymaniu wszystkich niezbędnych danych. Przeważnie cały proces tworzenia logo trwa około miesiąca – od początku rozmowy do finalnego projektu.

Wystarczająco dużo, aby Cię zadowolić i wybrać propozycję do szlifowania. 🙂 Na początku zaprezentujemy Ci różne warianty graficzne i dokładnie wypytamy o oczekiwania. Zazwyczaj tworzymy około 5 wstępnych propozycji.

Oczywiście, że tak! Masz nieograniczoną możliwość poprawek wybranych propozycji logo (w granicach rozsądku). Podczas każdego etapu tworzenia, słuchamy Twoich sugestii i zmian. Musisz jednak pamiętać, że poprawki i dopieszczanie projektu, a nowe propozycje logo to zupełnie co innego.

Otrzymasz cały niezbędny komplet plików w różnych formatach. Zarówno pliki wektorowe jak i rastrowe. Zestaw który otrzymasz pozwoli Ci eksploatować logo na wszelkie sposoby.

Czas działać! Bezpłatna wycena Twojego logo!

Zadzwoń lub wypełnij formularz kontaktowy!