Projektowanie logo

Logo – najważniejszy element identyfikacji

Oddając projekt logo w nasze ręce – masz pewność, że będzie wykonane kompleksowo i odpowiedzialnie. Nasze loga odzwierciedlają charakter i branżę firmy oraz trafiają do grupy docelowej. Nasze projekty są użyteczne i będą przygotowane do użycia na wszelkich materiałach reklamowych – w internecie czy na bannerach, szyldach i gadżetach.

  • Zbuduj markę i prestiż firmy
  • Zwiększ zaufanie i rozpoznawalność firmy
  • Utrwalaj wizerunek i przyciągaj klientów
  • Projekty we wszelkich niezbędnych formatach
  • Projekty dopasowane do analizy branży i klientów

Realizujemy logo w kilku etapach

Nie skończymy projektu, dopóki nie będziesz w pełni zadowolony! Dopracujemy każdy szczegół specjalnie dla Ciebie.

looks_one
Luźna rozmowa

Najpierw poznamy twoją firmę i obszary działalności. Opowiesz nam o swoich klientach, usługach, konkurencji oraz oczekiwaniach.

looks_two
Analiza zebranych danych

Na tym etapie analizujemy grupę docelową, branżę, twoją konkurencję – na podstawie analizy zaczynamy tworzyć pomysły na logo.

looks_3
Projekty wstępne

Przedstawimy Ci kilka wersji logo, które najlepiej odzwierciedlają Twoją firmę. Dopasowujemy kolory, czcionki. Słuchamy Twoich uwag i sugestii.

looks_4
Szlifowanie projektu

Dopracowywanie szczegółów wybranych koncepcji jest bardzo ważne, dbamy o każdy szczegół i analizujemy użyteczność.

looks_5
Ostateczny projekt

Przygotowujemy ostateczne wersje logo, we wszystkich niezbędnych formatach graficznych. Twoje logo jest gotowe do wszechstronnego użytku!

looks_6
Księga znaku

Aby zachować spójny wizerunek otrzymasz dokument, który opisuje Twojego logo i jego prawidłowe zastosowanie w różnych wariantach.

FAQ – Najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje projekt logo? Jaki jest cennik projektowania logo?
Jak długo trwa proces tworzenia logo?
Ile propozycji logo otrzymam?
Czy mogę nanosić swoje poprawki? Ile poprawek jest w cenie?
W jakich formatach otrzymam logo?

Ile kosztuje projekt logo? Jaki jest cennik projektowania logo?

Ceny naszych najtańszych logo, bez księgi znaku zaczynają się już od 300zł netto. Jednak średni koszt logo z księgą znaku to około 2000zł netto. Skąd taka rozbieżność?

Tworzymy profesjonalne loga za rozsądne pieniądze. Zaprojektowanie logo dla lokalnego sklepiku, który będzie używać logo jedynie na szyldzie i pieczątce jest o wiele tańsze niż projekt logo dla wielkiej korporacji, która drukuje je na wszelkich materiałach firmowych (samochody, dokumenty, gadżety itp.).

Naprawdę dobre logo to odpowiedzialność – godziny analizy i projektowania. Chcesz poznać wstępną wycenę Twojego logo? Skontaktuj się z nami i otrzymaj bezpłatną wycenę!

Jak długo trwa proces tworzenia logo?

Wykonanie projektu logo jest procesem czasochłonnym. Pierwsze propozycje projektów logo otrzymasz w ciągu 10 dni roboczych po otrzymaniu wszystkich niezbędnych danych. Przeważnie cały proces tworzenia logo trwa około miesiąca – od początku rozmowy do finalnego projektu.

Ile propozycji logo otrzymam?

Wystarczająco dużo, aby Cię zadowolić i wybrać propozycję do szlifowania. 🙂 Na początku zaprezentujemy Ci różne warianty graficzne i dokładnie wypytamy o oczekiwania. Zazwyczaj tworzymy około 5 wstępnych propozycji.

Czy mogę nanosić swoje poprawki? Ile poprawek jest w cenie?

Oczywiście, że tak! Masz nieograniczoną możliwość poprawek wybranych propozycji logo (w granicach rozsądku). Podczas każdego etapu tworzenia, słuchamy Twoich sugestii i zmian. Musisz jednak pamiętać, że poprawki i dopieszczanie projektu, a nowe propozycje logo to zupełnie co innego.

W jakich formatach otrzymam logo?

Otrzymasz cały niezbędny komplet plików w różnych formatach. Zarówno pliki wektorowe jak i rastrowe. Zestaw który otrzymasz pozwoli Ci eksploatować logo na wszelkie sposoby.

Czas działać! Bezpłatna wycena Twojego logo!

Zadzwoń lub wypełnij formularz kontaktowy!

Menu