Konkretny i wyrazisty wizerunek

Spójny i atrakcyjny wizerunek firmy, który będzie łatwy w zapamiętaniu przez Twoich klientów – jeśli tego szukasz to właśnie znalazłeś. Projektujemy wizerunek firm od podstaw lub odświeżamy te, które już działają na rynku.

  • Wyróżnij się spośród konkurencji

  • Zwiększ rozpoznawalność swojej firmy
  • Zrób profesjonalne wrażenie na klientach
  • Otrzymaj gotowe materiały promocyjne
  • Otrzymaj księgę znaku z wytycznymi wizerunku

Co wchodzi w skład identyfikacji wizualnej?

Na podstawie rozmowy ustalimy, które materiały są dla Ciebie niezbędne.

Logo firmowe

Zaprojektujemy niepowtarzalny znak firmowy – spójny z profilem działalności Twojej firmy.

Kolorystyka firmowa

Wybierzemy barwy, które będą reprezentować Twoją firmę i staną się jej nieodłącznym elementem.

Typografia firmowa

Dopasujemy kroje pisma, które będziesz wykorzystywać na firmowych dokumentach.

Materiały drukowane

Stworzymy szablony wizytówek, ulotek, papierów firmowych, katalogów – i wszystkich niezbędnych materiałów, które potrzebujesz na użytek firmy.

Materiały multimedialne

Jeśli wykorzystujesz materiały promocyjne takie jak prezentacje szkoleniowe, spoty, filmy wideo to przygotujemy dla Ciebie szablony multimedialne.

Materiały promocyjne

W zależności od potrzeb zaprojektujemy wszelkie materiały promocyjne i gadżety takie jak koszulki, długopisy, projekty oklejenia samochodów firmowych.

Identyfikacja wizualna - Projektowanie Logo

Zaczniemy od podstaw

Projektowanie identyfikacji wizualnej zaczynamy od podstaw – musimy poznać Twoje usługi, branżę, konkurencję, ale przede wszystkim Twoich klientów.

Zaczynamy wtedy ich analizę, tak aby stworzyć czytelny, atrakcyjny i jasny przekaz Twojej marki. Podstawowe elementy, które projektujemy na tym etapie to: logo, kolorystyka oraz typografia. Bierzemy pod uwagę bardzo wiele aspektów Twojej działalności – jak wielkość rynku, obszar działalności, wiek czy płeć grupy docelowej. Dzięki temu wyróżnisz się z tłumu konkurencji i otrzymasz wizerunek, który będzie skuteczny i ponadczasowy.

Następnie nadamy charakter

Po ustaleniu głównych elementów Twojej identyfikacji zaczynamy projektować wszystkie niezbędne materiały reklamowe. W zależności od potrzeb Twojej firmy mogą to być np. druki firmowe, broszury informacyjne, katalogi i foldery reklamowe, szablony dokumentów aż do ogólnego oznakowania wewnętrznego i zewnętrznego firmy.

Dodatkowo projektujemy materiały na użytek internetu takie jak bannery reklamowe, kreacje graficzne na profilach społecznościowych lub potrzeby multimedialne – czyli czołówki i spoty wideo, szablony prezentacji.

Identyfikacja wizualna - Projektowanie

… na koniec otrzymasz wytyczne!

Księga identyfikacji wizualnej to dokument, który opisuje dokładne wytyczne wizualne obowiązujące w Twojej firmie. Są to wskazówki do użytku wewnątrz Twojej firmy, ale także stanowią wskazówki dla firm, z którymi współpracujesz – np. przy tworzeniu wszelkich plakatów, bannerów, katalogów czy zasadach umieszczania Twojego logo na różnych materiałach i tłach.

Stosowanie się do księgi identyfikacji wizualnej gwarantuje zachowanie stałego i spójnego wizerunku na przyszłość.

FAQ – Najczęściej zadawane pytania

Niestety nie ma to sztywnego cennika. Orientacyjnie – cena podstawowego projektowania identyfikacji wizualnej zaczyna się u nas już od 2000zł netto.

Tworzymy profesjonalne identyfikacje wizualne, które służą długo i skutecznie – i chcemy trzymać ten poziom. Koszt wykonania identyfikacji jest zależny od wielu czynników – m.in. ilości potrzebnych materiałów do zaprojektowania, analizy branży i grupy docelowej czy wielkości przedsiębiorstwa, przeznaczenia projektów.

Podstawowe materiały identyfikacji wizualnej to: logo, kolorystyka i krój pisma.

Cała reszta zależy od potrzeb Twojej firmy – mogą być to wzory wizytówek, ulotek, teczek, kubków, notesów i innych gadżetów, ale także multimediów jak czołówki, prezentacje na szkolenia, certyfikaty. Inne materiały wchodzące w skład identyfikacji to np. szyldy, bannery, projekty oklejenia samochodów firmowych. Zawsze omawiamy szczegóły i potrzeby z klientami zanim rozpoczniemy projektowanie.

Stworzenie spójnej identyfikacji wymaga czasu na m.in. analizę branży, grupy docelowej, ale przede wszystkim przemyślanej i kreatywnej pracy. Po otrzymaniu wszystkich niezbędnych informacji, orientacyjny czas oczekiwania na pierwsze projekty to około 10-30 dni. Każdy klient otrzymuje od nas harmonogram prac z poszczególnymi etapami.

Standardowo wykonujemy logo w trzech etapach. Przy każdym z nich konsultujemy się co do zmian.

Oczywiście, że tak! Mało tego postaramy się go udoskonalić i doradzić na podstawie naszego doświadczenia!

Czas działać! Bezpłatna wycena Twojej identyfikacji wizualnej!

Wypełnij formularz w kilka minut!