Obsługa marketingowa firm

Twój zewnętrzny dział marketingu

To proste – wybierasz usługi, z których regularnie korzystasz, a my w ramach miesięcznego abonamentu będziemy je dla Ciebie wykonywać – zawsze na czas, w stałej cenie! Korzystaj z usług doświadczonych specjalistów – dzięki temu oszczędzisz czas i pieniądze!

  • Wybierz pakiet interesujących Cię usług
  • Ustal z nami zakres i budżet działań
  • Otrzymaj najkorzystniejsze ceny na rynku
  • Współpraca z miesięcznym okresem wypowiedzenia
  • Utrzymaj stały rozwój swojej firmy
  • Skorzystaj z profesjonalnych usług i doradztwa
  • Zaoszczędź czas na szukaniu rozwiązań marketingowych

Jakie usługi świadczymy dla naszych klientów?

Zakres obsługi marketingowej obejmuje wszystkie usługi świadczone przez nas – wybierz te, z których korzystasz!

Pozycjonowanie i obsługa stron

Kompleksowa opieka nad stronami i sklepami internetowymi. Pozycjonujemy w wyszukiwarkach, wprowadzamy aktualizacje, dodajemy aktualności, produkty i usługi.

Projektowanie graficzne

Regularnie projektujemy dla Ciebie spójne materiały graficzne takie jak: bannery, ulotki, opakowania, katalogi, gadżety reklamowe, grafiki na social media, strony internetowe itp.

Prowadzenie profili społecznościowych

Zarządzamy i rozwijamy profile firmowe w mediach społecznościowych. Angażujemy odbiorców, organizujemy akcje i kampanie promocyjne.

E-mail marketing

Prowadzimy regularne kampanie e-mailowe do Twoich klientów z różnymi informacjami takimi jak aktualności, nowości i promocje. Przygotowujemy także automatyzację wysyłek e-mail.

Fotografia i produkcja wideo

Wykonujemy zlecenia związane z fotografią reklamową, produktową, wydarzeniami, a także realizujemy filmy promocyjne i instruktażowe.

Kampanie, doradztwo, remarketing

Opracowujemy skuteczne strategie marketingowe, wskazujemy odpowiednie drogi promocji, optymalizujemy budżety reklamowe, raportujemy wyniki.

FAQ – Najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje stała obsługa marketingowa?
Czy mogę dołączyć do stałej obsługi w dowolnym momencie?
Czy mogę zrezygnować z usługi w dowolnym momencie?
Czy wykonujecie usługi specjalne, których nie znalazłem na stronie?
Co jeśli potrzebuję trochę innych usług niż te zawarte w umowie?
Dlaczego warto skorzystać ze stałej obsługi?

Ile kosztuje stała obsługa marketingowa?

Ceny abonamentów są bardzo zróżnicowane – zaczynają się już od 200zł netto miesięcznie za opiekę nad prostą stroną firmową do kilku tysięcy za kompleksową obsługę marketingową (np. obsługa nad sklepami internetowymi z produkcją filmów, zdjęciami produktowymi, obsługą mediów społecznościowych, kampanii marketingowych, projektowaniem materiałów graficznych, kończąc na pozycjonowaniu itp.).

Wysokość abonamentu stałej obsługi zależy od ilości wybranych usług i ustalonego czasu na ich wykonywanie. Stała obsługa to korzyści dla obu stron – Ty nie musisz się o nic martwić, a my dzięki systematyce jesteśmy w stanie zaoferować atrakcyjne ceny za usługi. To po prostu Twój dział marketingu

Czy mogę dołączyć do stałej obsługi w dowolnym momencie?

Niestety, ale mamy ograniczone zasoby. Nie podejmujemy stałej współpracy z każdym. Chcemy oferować wyraźne efekty i usługi na najwyższym poziomie, a to wymaga naszego zaangażowania.

Czy mogę zrezygnować z usługi w dowolnym momencie?

Tak, można zrezygnować w dowolnym momencie. Jednak zastrzegamy w umowie jeden miesiąc okresu wypowiedzenia.

Czy wykonujecie usługi specjalne, których nie znalazłem na stronie?

Na co dzień wykonujemy także wiele usług, których nie ma dokładnie opisanych na stronie. Jeśli masz jakieś konkretne pytania – skontaktuj się z nami!

Co jeśli potrzebuję trochę innych usług niż te zawarte w umowie?

Jeśli chcesz dodać, lub zmienić usługi – nie ma problemu! Rozpatrzymy to indywidualnie i wymienimy usługi bezpłatnie jeśli to możliwe, natomiast jeśli będziesz potrzebować dodatkowych – ustalimy je na nowo.

Dlaczego warto skorzystać ze stałej obsługi?

Wielu naszych klientów zleca nam systematyczne zadania. Przejście na abonament nie tylko im się opłaciło, ale przyniosło wymierne korzyści. My mamy wyznaczony dla nich czas, a oni otrzymują profesjonalne usługi w ściśle określonych terminach.

Jesteś zainteresowany obsługą marketingową?
Skontaktuj się z nami – powiemy Ci jakie masz możliwości!

Menu